wydawnictwo Gemmi. Testy dla klasy 3 i 6 szkoły podstawowej testy gimnazjalne

LOADING
PREV
NEXT
http://www.testyszkolne.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/709384schools_test.jpg
http://www.testyszkolne.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/928533Clipboard01.jpg
http://www.testyszkolne.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/624075zdjecie.jpg
http://www.testyszkolne.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/662280rodzice.jpg
http://www.testyszkolne.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/538958fota.jpg
http://www.testyszkolne.com.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/796807paczka.jpg

Dlaczego warto wybrać wydawnictwo GEMMI

  • Innowacyjność i wygoda
  • Uniwersalna treść
  • Wiesz co kupujesz - wersj…
  • Nowa forma egzaminu
  • Dlaczego nie warto kopiow…
  • Szybka realizacja zamówie…

Innowacyjność i wygoda

Oferujemy testy przygotowane w formie gotowych arkuszy egzaminacyjnych. Dajemy Państwu narzędzie do bezpośredniego wykorzystania na zajęciach lekcyjnych...

Więcej...

Uniwersalna treść

Nasze publikacje są zgodne z podstawą programową i standardami wymagań egzaminacyjnych. Treść testów jest uniwersalna i ma zastosowanie niezależnie od wybranych w szkole programów nauczania i podręczników...

Więcej...

Wiesz co kupujesz - wersja DEMO dostępna na stronie

Jeżeli chcecie Państwo zapoznać się z treścią testów przed dokonaniem zakupu, wystarczy wejść do zakładki wersje DEMO...

Więcej...

Nowa forma egzaminu

Testy dla klasy 6 zostały opracowane zgodnie z nową formą egzaminu obowiązującą od roku szkolnego 2014/2015...

Więcej...

Dlaczego nie warto kopiować naszych testów?

Cena jednej strony naszych testów to tylko 0,13 zł – dokładnie tyle kosztuje skserowania 1 strony na własnej kserokopiarce wraz z ceną papieru...

Więcej...

Szybka realizacja zamówień

Paczki wysyłamy w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania zamówienia...

Więcej...
Jesteś tutaj: Strona główna
wtorek, 23 Gru 2014

Najtańsze pakiety dla szkół !!!  Cena jednej strony tylko 0,13 zł

Kupując nasze materiały dla całej klasy korzystasz podwójnie:

•    Posiadasz dodatkowe,  narzędzie do pracy na zajęciach. Podnosisz efektywność nauczania i sprawdzasz postępy w nauce poszczególnych uczniów. Oswajasz swoich podopiecznych z formą testu  przygotowując wszystkich do egzaminów końcowych.
•    Otrzymujesz najniższą cenę zakupu. Nie musisz tracić czasu na kopiowanie, bo cena 0,13 zł za stronę jest niższa od kosztów kserokopii.


Dlaczego nie warto kserować naszych testów?

- cena jednej strony naszych testów to tylko 0,13 zł – dokładnie tyle kosztuje skserowania 1 strony na własnej kserokopiarce wraz z ceną papieru

- koszt skserowania jednej strony A4 w profesjonalnym punkcie ksero to wydatek rzędu 0,20-0,30 zł za stronę

- aby skserować zestaw 7 testów dla 24 uczniów trzeba powielić 2.016 stron – Twój czas jest zbyt cenny, by spędzać go przy kserokopiarce

- odpowiedzialność karna – na naszych testach jest umieszczona informacja o zakazie kserowania; kopiując nasze materiały kradniesz cudze pomysły i świadomie łamiesz prawo.

UWAGA! Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Więcej: polityka prywatności.